The Fantasy Hammer on CMON

31 July 2018

Project: Sepulchral Guard (Warhammer Shadespire and AoS Deathrattle)
Figurkowy Karnawał Blogowy XLVII - Mądrość Starożytnych

31 July 2018

Project: Sepulchral Guard WiP

Figurkowy Karnawał Blogowy
For non polish visitors I hasten to explain that Carnival of Blog's Minis is the initiative of polish miniatures bloggers. The idea is based on monthly challenges on various topics about miniatures etc. This month's theme is "The wisdom of the ancient".
Trwa XLVII edycja Figurkowego Karnawału Blogowego, ogłoszona na łamach bloga The Dark Oak, zaś motywem przewodnim jest "Mądrość Starożytnych".

 

It's been really too long since my last post here, but I promise you that I'm doing well and now I have a bit more time to paint and post =)
Today I will show you just a teaser of the project that I've been working on for some time (I still don't want to reveal too much) - Warhammer Shadespire: The Sepulcher Guard (Age of Sigmar Deathrattle).
As you probably remember, I'm a big fan of the Undead and I just waited for the right moment to come back to them. I know that I have a lot of projects that really need to be finished, but I just couldn't hold back anymore.
The ancient Sepulchral Guard of Shadespire  will soon hunt for the living under the leadership of their Lord Marshal =)Minęło już zdecydowanie za dużo czasu od mojego ostatniego postu, ale zaręczam Wam, że mam się dobrze i teraz będę miał wreszcie nieco casu na malowanie i na bloga =) 
W ramach FKB przedstawiam Wam niestety tylko zapowiedź projektu, nad którym od jakiegoś czasu powoli pracuję, ale którego szczegółów nie chcę jeszcze ujawniać - Warhammer Shadespire: The Sepulchral Guard  (Age of Sigmar Deathrattle).
Jak pewnie pamiętacie, od początku mojej przygody z Warhammerem byłem fanem Nieumarłych i tak naprawdę czekałem tylko na jakiś dobry moment, by chociaż odrobinę do nich wrócić. Mam zdecydowanie zbyt wiele projektów, które wymagają ukończenia, ale po prostu nie mogłem się dłużej powstrzymać.
Starożytni grobowi strażnicy Shadespire pod przewodnictwem Lorda Marszałka niedługo wyruszą na śmiertelne łowy =)


If you have something to say about this post, have any idea to expand it, want to share your examples or you just like my blog - please comment, like and share it with your friends. I really appreciate it!
Morpheus "The Fantasy Hammer"
Jeśli masz jakieś uwagi do tego posta, pomysły na jego rozwinięcie, chcesz się podzielić swoimi przykładami, albo po prostu spodobał Ci się mój blog - proszę zostaw swój komentarz, polub i podziel się nim ze swymi znajomymi. Jestem Wam wdzięczny za wszelkie wsparcie!
Morpheus "The Fantasy Hammer"


2 comments:

  1. Fajnie, że wróciłeś. No i czekam na pierwsze zdjęcia projektu. :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Najpierw będzie kontynuacja drużyny do Warheima =)

      Delete