29 April 2016

Figurkowy Karnawał Blogowy XX - Magia
Carnival of Blog's Minis XX - Magic

29 April 2016

Figurkowy Karnawał BlogowyNight Goblins Shaman 

Trwa XX edycja Figurkowego Karnawału Blogowego, ogłoszona na blogu Codename: Wargaming, zaś motywem przewodnim jest Magia.

For non polish visitors I hasten to explain that Carnival of Blog's Minis is an initiative of polish miniatures bloggers. The idea is based on a monthly challenges on various topics about miniatures etc. This month's theme is Magic.

Szamani Nocnych Goblinów to mają życie - nie ma to jak zwędzić łachmany Duża Szef, po czym nabić na kija zwykłą kukłę i paradować między swoimi rozdając grzybki..  Szaman kilka muchomorów nazbierał i trochę ziemi z robalami, a w zasadzie z jednym, ale za to wyjątkowo paskudnym =) Grzybki Nocnych Goblinów mają różne właściwości i nie oddstają one zbytnio od specjałów innych "nacji". I tak Gumisie mają sok z gumijagód, Smerfy wkur....ego Gargamela, a Galowie magiczny wywar dający nadludzką siłę. Wśród niesionych przez Szamana grzybków jest też sławny Szalony Kapelusznik dla co bardziej "zakręconych" goblinów =) Ale o nich może innym razem.. Jak Wam się Szaman podoba? Więcej zdjęć poniżej.

Night Goblins Shaman mushrooms
Night Goblins Shamans have a cool life - there's nothing better than to steal some Big Boss's rags to make a kind of a scarecrow and prance between other Goblins giving mushrooms away.. Shaman gathered a few toadstools and some soil with bugs, well only one in fact, but extremely nasty =) Night Goblins mushrooms have many different properties and they do not differ much from the specialties of other "nations". The Gummi Bears have the Gummiberry Juice, the Smurfs have pi..ed off Gargamel and the Gauls brew magical potion that gives them superhuman strength. Among Shaman mushrooms is also the famous Mad Cap for the more "spinned" goblins =) I will write about them, but some other time .. How do you like the Shaman? More photos below.


Night Goblins Shaman
Night Goblins Shaman
Night Goblins Shaman
Night Goblins Shaman
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

6 comments:

 1. Mega fajnie :-) tak komiksowo. Jaram się czerwonym bo super wyszedł :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki! Cieszę się, że podobają się efekty mojego blendingu, bo trochę za dużo czasu poświęciłem na tego Szamana, ale jestem naprawdę zadowolony i fajnie, że inni też to widzą =)

   Delete
 2. Ludek świetny, ale najbardziej podoba mi sie podstawka. Zawsze mam problem, żeby przy tak małym modelu nie wyglądało to jak przypadkowa zbieranina śmieci. U Ciebie wyszło to rewelacyjnie.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Cieszę się, że Ci się podoba! Natchnąłeś mnie do następnego posta, gdzie będę zajmował się podobną podstawką do Warbossa Night Goblinów i postaram się przy okazji zamieścić w nim mały tutorial =)

   Delete
 3. Fajny smerf, ale wybór kolorów to wysoce nieortodoksyjny, szaleńczy wręcz :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Magiczne Gobliny mojej Żony po prostu musiały być nietypowe, bo według Niej, jak ma być magicznie to musi być też niebiesko =) Jak już wcześniej na blogu pisałem, żadne tłumaczenie o zielonym nie przeszło =D

   Delete