The Fantasy Hammer on CMON

31 October 2016

HUSSAR 2016 miniature painting competition (video)

31 October 2016

Hussar 2016 painting competition Warsaw Poland

This was a really Fantastic Miniature Weekend with Hussar 2016 (the 7th edition of great Polish miniature painting competition in Warsaw). There were more then 120 entries this year and you can find the official results here. Michał Pisarski won the Grand Prix with his large fantasy model "The Warrior", which I put on the first picture in the movie below.
Congratulations to the winners and every participant! Watch the video from the event below and see you next year =)
To był naprawdę Fantastyczny Figurkowy Weekend z Hussarem 2016! Dla niewtajemniczonych była to już 7 edycja tego znakomitego polskiego figurkowego konkursu malarskiego. W tym roku zgłoszonych zostało ponad 120 prac, a oficjalne wyniki możecie zobaczyć tutaj. W tym miejscu wskażę jedynie, że Grand Prix i główna nagroda powędrowały do Michała Pisarskiego, za jego pracę "The Warrior", którą w poniższym filmiku umieściłem jako pierwszą. 
Gratuluję zwycięzcom, wyróżnionym osobom oraz wszystkim uczestnikom! Zapraszam do obejrzenia wideo fotorelacji z wydarzenia i do zobaczenia za rok =)


If you have something to say about this post, have any idea to expand it, want to share your examples or you just like my blog - please comment, like and share it with your friends. I really appreciate it!
Morpheus "The Fantasy Hammer"
Jeśli masz jakieś uwagi do tego posta, pomysły na jego rozwinięcie, chcesz się podzielić swoimi przykładami, albo po prostu spodobał Ci się mój blog - proszę zostaw swój komentarz, polub i podziel się nim ze swymi znajomymi. Jestem Wam wdzięczny za wszelkie wsparcie!
Morpheus "The Fantasy Hammer"


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

5 comments:

 1. Fajnie, że dałeś relację z tego konkursu, i to właśnie w takiej formie. I ja tam byłem, i w figurki ślepiłem. To przekracza ludzkie pojęcie, co można zrobić z kawałkiem plastiku, pędzelkiem i farbami. Ale poza konkursem - niewiele było do roboty. Stoisk mało, eventów towarzyszących jeszcze mniej.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ale za to jakich eventów ! :) KAHA i Jesus wymiatali, można było spędzić całą sobotę w klubie (licząc afterparty;) A figurki faktycznie wgniatały w podłogę .....

   Delete
  2. Trochę więcej aerografu niż pędzla widziałem, ale to już chyba znak czasu =) szkoda, że nie miałem czasu na warsztaty..

   Delete
 2. Super! Malowanie tych modeli klasa :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na żywo jeszcze lepsze, ale jest jedna wada - gabloty były tak usytuowane, że można było oglądać figurki tylko z jednej strony. Potem okazało się, że np. sztandary są dwustronnie wykończone..

   Delete