The Fantasy Hammer on CMON

30 December 2016

CMON & Video: Age of Santa =)

30 December 2016

Age of Santa Stormcast Eternals Liberator

It's not too long until the New Year and because I'm still into the Spirit of Christmas I managed to post a video of "Age of Santa" - Stormcast Eternals Liberator conversion I made for Christmas Miniatures Exchange 2016. The miniature is also available in my CoolMiniOrNot.com gallery. You can vote for him here and watch the video below =)  Do Nowego Roku zostało już bardzo niewiele czasu, ale wciąż pozostając w bardzo Świątecznym nastroju udało mi się opublikować dziś wideo z "Age of Santa" - konwersją Liberatora do armii Stormcast Eternals, którą zrobiłem w ramach Świątecznej Wymiany Figurkowej 2016. Figurka znalazła się również w mojej galerii na CoolMiniOrNot.com. Zachęcam do obejrzenia wideo poniżej i głosowania na Mikołaja tutaj =)If you have something to say about this post, have any idea to expand it, want to share your examples or you just like my blog - please comment, like and share it with your friends. I really appreciate it!
Morpheus "The Fantasy Hammer"
Jeśli masz jakieś uwagi do tego posta, pomysły na jego rozwinięcie, chcesz się podzielić swoimi przykładami, albo po prostu spodobał Ci się mój blog - proszę zostaw swój komentarz, polub i podziel się nim ze swymi znajomymi. Jestem Wam wdzięczny za wszelkie wsparcie!
Morpheus "The Fantasy Hammer"


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

6 comments:

 1. Filmik klimatyczny. Pozdrawiam.

  ReplyDelete
 2. Figurka nie tylko na CMONie już lata - wiedz, że coś się dzieje jeśli widzisz figurkę na rosyjskich portalach społecznościowych ;) Strach lodówkę otworzyć! (w pozytywnym tego słowa znaczeniu bo pomysł i wykonanie zacne) Udanego 2017 roku!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak, a na jakich ruskich portalach? Podaj linka =) Tobie również udanego 2017 roku!

   Delete
  2. https://vk.com/sigmar8995 ;)

   Delete
  3. Ha ha ha =) Tego to się nie spodziewałem! Dzięki!

   Delete